3 lata gwarancji na narzędzia Bosch, Metabo i Makita

Program 3-letniej gwarancji Makita

Makita - 3 lata gwarancji

Aby skorzystać z przedłużonej, 3-letniej gwarancji na narzędzia marki Makita, podobnie jak u innych producentów elektronarzędzi, należy zakupione narzędzie zarejestrować na stronie makita.pl

Warunki przedłużenia gwarancji na elektronarzędzia Makita (3 lata):

  • rejestracja zakupionego urządzenia na stronie www.rejestracja.makita.pl w nieprzekraczalnym terminie 30 dni od daty zakupu narzędzia (warunkiem rejestracji jest założenie konta na wskazanej stronie, a następnie rejestracja każdego zakupionego urządzenia oddzielnie) – do każdego urządzenia wydawany jest indywidualny certyfikat
  • narzędzia spalinowe wymagają potwierdzonego wpisem w karcie gwarancyjnej, wykonywanego okresowo płatnego przeglądu okresowego (pierwszy przegląd – przedsprzedażny – pierwsze uruchomienie w obecności kupującego oraz sprawdzenie kompletności wyposażenia, szkolenie z zakresu warunków użytkowania i ewentualnej regulacji, drugi przegląd – techniczny – po roku użytkowania i nie później niż 14 mcy od daty zakupu, trzeci przegląd – techniczny – po drugim roku użytkowania i nie później niż 26 mcy od daty zakupu)
  • program przedłużonej 3-letniej gwarancji nie obejmuje silników spalinowych BRIGS & STRATTON, narzędzi pneumatycznych Makita, akumulatorów oraz akumulatorowych narzędzi przemysłowych Makita

Płatne przeglądy techniczne urządzeń Makita wykonują jedynie autoryzowane punkty serwisowe, których listę wraz z adresami i telefonami znaleźć można na stronie makita.pl w zakładce SERWIS.

Akumulatory Makita - 2 lata gwarancji

Warunki przedłużenia gwarancji na akumulatory Makita (2 lata):

  • rejestracja akumulatora na stronie www.rejestracja.makita.pl w nieprzekraczalnym terminie 30 dni od daty zakupu (analogicznie, jak w przypadku elektronarzędzi)
  • wyjątkiem są akumulatory będące wyposażeniem i sprzedawane w zestawie z narzędziami akumulatorowymi, które powinny być rejestrowane razem z narzędziem w odpowiednim okienku rejestracji trzyletniej gwarancji na urządzenie

Przedłużona gwarancja obowiązuje od dnia zakupu, niezależnie od daty rejestracji. W przypadku reklamacji narzędzia lub akumulatora w okresie gwarancji, dołączyć należy wydrukowany certyfikat przedłużonej gwarancji, gwarancję oraz dowód zakupu. Szczegółowe warunki gwarancji na urządzenia Makita opisane są każdorazowo w karcie gwarancyjnej dołączonej do urządzenia.

Możliwość przedłużenia gwarancji dotyczy tylko urządzeń i akumulatorów zakupionych po 9.11.2015 r.!

 

BOSCH – 3 lata gwarancji

Przedłużona gwarancja Bosh

 

 

 

 

 

 

Informujemy, że elektronarzędzia, przyrządy pomiarowe, elektronarzędzia ogrodowe linii Niebieskiej i Zielonej mogą zostać objęte rozszerzoną 36-miesięczną gwarancją, pod warunkiem dokonania ich rejestracji w ciągu 30 dni od daty zakupu na stronie internetowej:

Przedłużoną gwarancją BOSCH nie są objęte narzędzia wysokiej częstotliwości, przemysłowe wkrętarki akumulatorowe i narzędzia pneumatyczne, standardowy osprzęt, akumulatory i ładowarki oraz w przypadku zastosowania zawodowego elektronarzędzia linii Zielonej.

 

METABO – 3 letnia gwarancja XXL

Przedłużona gwarancja Metabo

Jeżeli dokonali Państwo zakupu elektronarzędzi lub maszyn do obróbki drewna firmy Metabo, istnieje możliwość darmowego przedłużenia standardowej gwarancji do 3 lat !

Maszyny do obróbki drewna i elektronarzędzia Metabo oferowane są od ponad 85 lat przede wszystkim Profesjonalistom, czyli osobom ceniącym bezawaryjność, trwałość i solidność wykonania. Firma Metabo, w celu zapewnienia Państwu najwyższego standardu obsługi i komfortu pracy, zdecydowała sie na rozszerzenie standardowej (rocznej) gwarancji aż do 3 lat !

Aby rozszerzyć czas gwarancji Metabo, należy w nieprzekraczalnym terminie 4 tygodni od dnia zakupu produktu w Centrali Technicznej ELTECH, zarejestrować maszynę na stronie Gwarancja XXL.
Aby dokonać pierwszej rejestracji, należy założyć konto (kliknąć link „Pierwsza rejestracja”), natomiast rejestracje kolejnych narzędzi można przeprowadzać wykorzystując to samo konto (klikając „Logowanie na konto).
Po pomyślnym przedłużeniu gwarancji do 3 lat, należy wydrukować wygenerowaną gwarancję XXL i spiąć ją z roczną gwarancją otrzymaną podczas zakupu maszyny w Centrali Technicznej ELTECH.

Wpis został oznaczony jako: 3 lata gwarancji Bosch
Powróć do góry strony ELTECH
Logo ELTECH Sp. z o.o.Szanowni Państwo!

Nasza strona dostosowana jest do wyświetlania na urządzeniach mobilnych z rozdzielczością ekranu > 320px. Sugerujemy skorzystanie z tego typu urzadzenia, w celu komfortowego korzystania ze strony!