Automatyzacja gospodarki narzędziowej

Automaty wydające są w pełni zautomatyzowanymi maszynami, które zapewniają optymalizację zarządzania gospodarką narzędziową. Sprawdzą się w każdym miejscu, gdzie sprawne, bezpieczne i w pełni kontrolowane zarządzanie narzędziami jest niezbędne.

W ofercie CT ELTECH znajdują się urządzenia szufladowe, bębnowe i depozytowe. Automaty te przeznaczone są do przechowywania, wydawania i zarządzania zasobami wszelkiego typu narzędzi, oprzyrządowania, a także innych produktów wykorzystywanych w procesach produkcji w zakładach przemysłowych.

Dzięki automatom wydającym, użytkownicy mają dostęp do produktów 24h/7. Usprawniona jest organizacja zaopatrzenia,  zmniejsza się zużycie produktów, oszczędzany jest czas i eliminowane pomyłki. Kontrola magazynu odbywać się może w sposób kompleksowy i stały. Wszelkie raporty są generowane natychmiastowo. Wszystko to zapewnia brak przestojów i ciągłość produkcji.

Automaty wydające połączone są ze zintegrowanym systemem dystrybucji – aplikacją IDS-X. Dzięki niej użytkownik posiada kontrolę nad wydaniami przez całą dobę. Produkty są stale dostępne, a ich obrót monitorowany. Dzięki temu zmniejszają się wydatki na narzędzia, a zarządzanie zasobami staje się efektywne i przejrzyste.

Zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego automaty wydające EVM:

https://www.youtube.com/watch?v=dlb_i-lJCAM

Automaty z naszej oferty można zakupić lub wydzierżawić. Jeśli jesteś zainteresowany – zapraszamy do kontaktu: vending@eltech.com.pl

Współpraca w obszarze automatów wydających to Twoja inwestycja w oszczędność i wydajność!

Powróć do góry strony ELTECH
Logo ELTECH Sp. z o.o.Szanowni Państwo!

Nasza strona dostosowana jest do wyświetlania na urządzeniach mobilnych z rozdzielczością ekranu > 320px. Sugerujemy skorzystanie z tego typu urzadzenia, w celu komfortowego korzystania ze strony!