Aktualności

X TARGI NARZĘDZIOWE DLA KLIENTÓW CT ELTECH W ŚWIDNICY

Serdecznie zapraszamy na Jubileuszową X edycję Targów Narzędziowych CT ELTECH, które odbędą się w siedzibie naszej firmy w Świdnicy w dniu 13 września br. Rozpoczęcie o godz. 9.00, zakończenie około godz. 16.00. Tradycyjnie zaprezentujemy ofertę czołowych polskich i zagranicznych producentów narzędzi. Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem zgłoś się do swojego Opiekuna. Czekamy na Ciebie! Do zobaczenia wkrótce.

W dniu 16 sierpnia 2019 nie pracujemy!

Informujemy, że w dniu 16 sierpnia 2019r. Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o. nie będzie prowadziła sprzedaży. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i zapraszamy do kontaktu od 19 sierpnia od godziny 7:30. Życzymy słonecznego długiego weekendu!  

POSZERZYLIŚMY PROGRAM SPRZEDAŻY WŁASNEJ MARKI EL-CUT

Zapraszamy do zakupów nowo wdrożonych do oferty EL-CUT wierteł NWKa HSSE INOX, wykonanych wg norm DIN 338. Wiertła dostępne są w zakresach średnic 1,0÷16,0. Pobierz pełną wersję aktualnego katalogu EL-CUT

POSZERZYLIŚMY PROGRAM SPRZEDAŻY WŁASNEJ MARKI EL-CUT

Ofertę narzędzi własnej marki EL-CUT poszerzyliśmy o dobrej jakości gwintowniki maszynowe NGMf i wydajne wiertła monolityczne VHM. Zachęcamy do zakupów! Pobierz pełną wersję aktualnego katalogu EL-CUT.

W DNIU 2 MAJA 2019 WYPOCZYWAMY!

Informujemy, że w dniu 2 maja 2019 r. Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o. nie będzie prowadziła sprzedaży. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i zapraszamy do kontaktu od 6 maja od godziny 7:30. Wszystkim życzymy wypoczynku i słonecznego weekendu majowego !  

Powróć do góry strony ELTECH
Logo ELTECH Sp. z o.o.Szanowni Państwo!

Nasza strona dostosowana jest do wyświetlania na urządzeniach mobilnych z rozdzielczością ekranu > 320px. Sugerujemy skorzystanie z tego typu urzadzenia, w celu komfortowego korzystania ze strony!