Aktualności

Wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przekazując do licytacji prawdziwy UNIKAT! LINK DO AUKCJI >> W ramach aukcji możesz wylicytować wkrętarkę Bosch IXO z limitowanej edycji Swarovski. Wyprodukowano ich tylko 2000 szt. Wersja ta została przygotowaną z okazji jubileuszu 10 milionów sprzedanych sztuk najpopularniejszej na świecie wkrętarki IXO. Wersja IXO Swarovski ozdobiona jest ponad 400 kryształkami Swarovskiego!!! Nawiązuje do elegancji, mody oraz gadżetu, którego każdy pragnie. IXO w […]

W DNIACH 23-27 GRUDNIA 2019 NIE PRACUJEMY

Informujemy, że w dniach 23-27 grudnia 2019 r. Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o. nie będzie prowadziła sprzedaży. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i zapraszamy do kontaktu od 30 grudnia od godziny 7:30.

X TARGI NARZĘDZIOWE DLA KLIENTÓW CT ELTECH W ŚWIDNICY

Serdecznie zapraszamy na Jubileuszową X edycję Targów Narzędziowych CT ELTECH, które odbędą się w siedzibie naszej firmy w Świdnicy w dniu 13 września br. Rozpoczęcie o godz. 9.00, zakończenie około godz. 16.00. Tradycyjnie zaprezentujemy ofertę czołowych polskich i zagranicznych producentów narzędzi. Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem zgłoś się do swojego Opiekuna. Czekamy na Ciebie! Do zobaczenia wkrótce.

W dniu 16 sierpnia 2019 nie pracujemy!

Informujemy, że w dniu 16 sierpnia 2019r. Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o. nie będzie prowadziła sprzedaży. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i zapraszamy do kontaktu od 19 sierpnia od godziny 7:30. Życzymy słonecznego długiego weekendu!  

Powróć do góry strony ELTECH
Logo ELTECH Sp. z o.o.Szanowni Państwo!

Nasza strona dostosowana jest do wyświetlania na urządzeniach mobilnych z rozdzielczością ekranu > 320px. Sugerujemy skorzystanie z tego typu urzadzenia, w celu komfortowego korzystania ze strony!