Aktualności

NIE PRACUJEMY W DNIACH 2-4 STYCZNIA 2018

Informujemy, że w dniach 2-4 stycznia 2018r. Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o. nie będzie prowadzić sprzedaży w związku z zaplanowaną inwentaryzacją. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i zapraszamy do kontaktu od 7 stycznia od godziny 7:30.  

W WIGILIĘ I SYLWESTRA ŚWIĘTUJEMY

Informujemy, że w dniach 24 i 31 grudnia 2018r. Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o. nie będzie prowadziła sprzedaży. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i życzymy radosnych dni wypełnionych świąteczną atmosferą.  

W dniu 2 listopada 2018 nie pracujemy!

Informujemy, że w dniu 2 listopada 2018r. Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o. nie będzie prowadziła sprzedaży. Przepraszamy za niedogodności i zapraszamy do kontaktu 5 listopada od godziny 7:30.

ZABAWA SPORTOWO-INTEGRACYJNA CT ELTECH

W dniach 22-23 września br. zespół naszej firmy wziął udział w wyjeździe integracyjnym. Tegoroczna zabawa przeprowadzona została w charakterze sportowo-zręcznościowym na terenie Karpacza. Team CT ELTECH podzielony został na kilka drużyn, które do pokonania miały szereg konkurencji: quad moto sferę, wojnę paintballową, bitwę łuczników, strzelnicę, mini adventure race, gigantyczne piłkarzyki i wiele innych. Cała zabawa […]

Powróć do góry strony ELTECH
Logo ELTECH Sp. z o.o.Szanowni Państwo!

Nasza strona dostosowana jest do wyświetlania na urządzeniach mobilnych z rozdzielczością ekranu > 320px. Sugerujemy skorzystanie z tego typu urzadzenia, w celu komfortowego korzystania ze strony!