Aktualności

CNC Progresja – usługi regeneracji narzędzi skrawających z węglika spiekanego

Miło nam poinformować, że do grona naszych partnerów biznesowych dołączyła spółka CNC Progresja, świadcząca usługi regeneracji narzędzi skrawających z węglika spiekanego, takich jak: wiertła, frezy, wiertła stopniowe, fazowniki, narzędzia specjalne. Zastosowanie najnowocześniejszej technologii pozwala firmie CNC Progresja odwzorować właściwą geometrię narzędzia, która w połączeniu z wysokiej klasy powłokami spełnia wymagania wysokiej żywotności i trwałości. Firma pracuje […]

W DNIU 12 LISTOPADA 2021 NIE PRACUJEMY!

Informujemy, że w dniu 12 listopada 2021 r. CT ELTECH nie będzie prowadzić sprzedaży i obsługi handlowej Klientów. Nie będą również realizowane dostawy i wysyłki towarów z magazynu CT ELTECH. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i zapraszamy do kontaktu już 15 listopada od godz. 7.30.

WYRÓŻNIENIE ZA SUKCESY SPRZEDAŻOWE DLA DZIAŁU NARZĘDZI SKRAWAJĄCYCH

Z radością informujemy, iż Zespół Działu Narzędzi Skrawających został wyróżniony za zrealizowanie celów sprzedaży u ponad 73% klientów w okresie: 01-08.2021r.   Sukces ten zrodził się dzięki konsekwencji i zespołowej pracy przy realizacji założonych celów. Dyrektor Handlowy przekazał na ręce Zespołu gratulacje za wysokie wyniki. Kolegom z Działu NASK serdecznie gratulujemy, życząc kolejnych osiągnieć.

ROZWIJAMY SIĘ DLA CIEBIE: BUDOWA HALI MAGAZYNOWEJ II – towarowanie

Zakończyliśmy proces budowy i towarowania nowego magazynu CT w Świdnicy. Dysponujemy obecnie dwiema halami magazynowymi. Nowy magazyn ma  417 m2 powierzchni użytkowej i kubaturę 3740 m3. Postawiliśmy w nim 10 regałów wysokiego składowania  600 miejscami paletowymi. Jego tygodniowa wydajność wysyłkowa to 200 palet. Na naszym kanale na You Tube znaleźć można film z dłuższego tour, […]

Rozwijamy się dla Ciebie: budowa hali magazynowej II w Świdnicy

Zakończyliśmy drugi etap budowy hali magazynowej II w Świdnicy, aby jeszcze lepiej móc realizować zamówienia naszych Klientów. Obecnie trwają prace wykończeniowe obiektu. Zapraszamy do obejrzenia filmu dokumentującego proces budowy hali. Film uruchomi się po kliknięciu w poniższe zdjęcie.  

Powróć do góry strony ELTECH
Logo ELTECH Sp. z o.o.Szanowni Państwo!

Nasza strona dostosowana jest do wyświetlania na urządzeniach mobilnych z rozdzielczością ekranu > 320px. Sugerujemy skorzystanie z tego typu urzadzenia, w celu komfortowego korzystania ze strony!