Własna marka EL-CUT

Dążąc do maksymalnego zadowolenia Klientów w 2012 roku wprowadziliśmy na rynek własną linię produktów pod marką EL-CUT. Produkty EL-CUT projektujemy z myślą o zapewnieniu użytkownikom komfortowej pracy przy zachowaniu wymogów norm jakościowych, najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz relatywnie niskiej ceny. Produkty z naszym logo wytwarzane są pod naszym nadzorem przez znane krajowe i zagraniczne firmy narzędziowe.Katalog narzędzi EL-CUT

Inwestycja we własną markę pozwala nam oferować wyroby o dobrej wydajności i jakości w bardzo konkurencyjnych cenach.

Oferta narzędzi marki EL-CUT jest elastycznie poszerzana o poszukiwane na rynku rozwiązania.

Piły taśmowe EL-CUT

Producent: EL-CUT,
Data dodania: 15 marca 2016

Uniwersalne i wszechstronne w zastosowaniu piły taśmowe do cięcia produkcyjnego szerokiej gamy materiałów pełnych i profili. Wysoka jakość wykonania i konkurencyjna cena

Ściernice lamelkowe / talerzowe EL-CUT

Producent: EL-CUT,
Data dodania: 18 listopada 2015

Nowa seria ściernic talerzowych (lamelkowych) 125/40 i 125/60 marki EL-CUT. Dostępne są 4 serie produktów – Standard, Optimum, Premium i Ceramika

Frezy trzpieniowe NFPG i NFPA EL-CUT

Producent: EL-CUT,
Data dodania: 12 listopada 2015

Oferujemy profesjonalne frezy trzpieniowe HSSE NFPA oraz frezy trzpieniowe HSSE NFPG marki własnej EL-CUT

Wiertła NWKA i NWKC EL-CUT

Producent: EL-CUT,
Data dodania: 12 listopada 2015

Dobrej jakości wiertła NWKa i NWKc wg norm DIN 338 i DIN 345 wykonane z HSS doskonale sprawdzające się do wiercenia otworów w takich materiałach jak stal węglowa (~HB225), stal stopowa (HB225~325) ale także w stali wstępnie utwardzanej HRc30-45, żeliwie, aluminium, stali nierdzewnej, stopach tytanu.

Frezy trzpieniowe VHM EL-CUT

Producent: EL-CUT,
Data dodania: 5 listopada 2015

Nowe frezy trzpieniowe VHM EL-CUT to ekonomiczne frezy ogólnego zastosowania do szerokiej gamy materiałów, to połączenie atrakcyjnej ceny z bardzo dobrą jakością narzędzia. W ofercie posiadamy frezy czołowo-walcowe oraz kuliste.

Elektrody rutylowe i zasadowe EL-CUT

Producent: EL-CUT,
Data dodania: 14 września 2015

Oferowane elektrody rutylowe i zasadowe marki EL-CUT doskonale nadają siędo spawania stali drobnoziarnistych i niestopowych.

Noże tokarskie EL-CUT

Producent: EL-CUT,
Data dodania: 1 maja 2015

Monolityczne noże tokarskie do szerokiej gamy zastosowań. Dostępne również noże tokarskie ze stali szybkotnącej HSS, SW7.

Płytki tokarskie i frezarskie EL-CUT

Producent: EL-CUT,
Data dodania: 15 kwietnia 2015

Płytki pokryte wielowarstwową powłoką w połączeniu z submikronową granulacją bazy węglikowej zapewniają unikatową cechę pośród wszystkich konkurencyjnych rozwiązań pozwalającą zastosować płytkę w większości materiałów stosowanych do obróbki.

Suwmiarki elektroniczne EL-CUT

Producent: EL-CUT,
Data dodania: 1 kwietnia 2015

Profesjonalne suwmiarki elektroniczne z zakresem pomiarowym 150mm

Tarcze do cięcia i szlifowania EL-CUT

Producent: EL-CUT,
Data dodania: 1 marca 2015

Linia ściernic EL-CUT dająca ponadprzeciętne rezultaty w zakresie cięcia i szlifowania. Produkty zaprojektowane z myślą o zapewnieniu użytkownikom komfortowej pracy przy zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa.

Powróć do góry strony ELTECH
Logo ELTECH Sp. z o.o.Szanowni Państwo!

Nasza strona dostosowana jest do wyświetlania na urządzeniach mobilnych z rozdzielczością ekranu > 320px. Sugerujemy skorzystanie z tego typu urzadzenia, w celu komfortowego korzystania ze strony!