Profil Firmy

Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o. – Twój niezawodny i wiarygodny partner biznesowy

Ponad 28-letnie doświadczenie na rynku pozwoliło naszej firmie nie tylko uzyskać stabilną pozycję rynkową i solidne fundamenty kapitałowe, lecz także zostać krajowym liderem w branży profesjonalnych narzędzi. Poprzez sukcesywne poszerzanie portfela produktów i usług nieustająco rozwijamy się, co pozwala nam na zdobywanie kolejnych segmentów rynku oraz zaufania kolejnych wymagających klientów. 

Istotą naszej działalności jest dostarczanie podmiotom z segmentu kluczowych gałęzi przemysłu optymalnie dopasowanych, skutecznych i kompleksowych rozwiązań. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego projektu, a oferowane przez nas rozwiązania wyróżnia wysoka jakość i innowacyjność. Zadanie to realizuje kreatywny i doświadczony 160-osobowy zespół specjalistów pracujących w 18 oddziałach na terenie całego kraju.

Klientom proponujemy szeroką gamę usług technicznych: od rekomendacji i doboru produktów, celem optymalizacji procesów wytwórczych u Klienta, poprzez przeprowadzanie prób technologicznych, po dostawę zamówionego asortymentu. Uzupełnieniem realizacji zamówienia jest uruchomienie produktu u Klienta, a następnie obsługa posprzedażna.

Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu doświadczeniu, innowacyjnemu i odpowiedzialnemu podejściu do realizowanych zadań, stabilnej pozycji finansowej, doskonałej znajomości rynku profesjonalnych narzędzi oraz sukcesywnie poszerzanej ofercie produktów i usług, jesteśmy dla Ciebie najlepszym długoterminowym partnerem biznesowym.

Zapraszamy do współpracy! Dla nas każdy klient jest wyjątkowy!

Katalog - prezentacja firmy ELTECH

Powróć do góry strony ELTECH
Logo ELTECH Sp. z o.o.Szanowni Państwo!

Nasza strona dostosowana jest do wyświetlania na urządzeniach mobilnych z rozdzielczością ekranu > 320px. Sugerujemy skorzystanie z tego typu urzadzenia, w celu komfortowego korzystania ze strony!