Profil Firmy

Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o. – Twój niezawodny i wiarygodny partner biznesowy

Ponad 30-letnie doświadczenie pozwoliło naszej firmie uzyskać stabilną pozycję rynkową i zostać krajowym liderem w branży profesjonalnych narzędzi. Na przestrzeni lat rozwinęliśmy sieć 19 oddziałów z siedzibą główną zlokalizowaną w Świdnicy.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem największych światowych producentów: narzędzi skrawających, materiałów ściernych, elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, techniki pomiarowej, materiałów i urządzeń spawalniczych. Specjalizujemy się w dostarczaniu optymalnie dopasowanych i kompleksowych rozwiązań, które wyróżnia innowacyjność i wysoka jakość. Proponowane przez nas produkty charakteryzuje najwyższy poziom technicznego zaawansowania przy zachowaniu konkurencyjności cenowej.

Pracujemy w 160-osobowym zespole. Nasze doświadczenie w połączeniu ze specjalistyczną wiedzą zapewniają klientom obsługę opartą na najwyższych standardach. Dzięki innowacyjnemu i odpowiedzialnemu podejściu do realizowanych zadań, znajomości rynku profesjonalnych narzędzi oraz sukcesywnie poszerzanej ofercie jesteśmy dla Ciebie najlepszym długoterminowym partnerem biznesowym.

Zapraszamy do współpracy! Dla nas każdy klient jest wyjątkowy!

Katalog - prezentacja firmy ELTECH

Powróć do góry strony ELTECH
Logo ELTECH Sp. z o.o.Szanowni Państwo!

Nasza strona dostosowana jest do wyświetlania na urządzeniach mobilnych z rozdzielczością ekranu > 320px. Sugerujemy skorzystanie z tego typu urzadzenia, w celu komfortowego korzystania ze strony!