Frezy MasterMill i HRC – Nowość w ofercie FANAR

Grupa frezów MasterMILL przeznaczonych dla najbardziej wymagających użytkowników.

Najnowsze osiągnięcie firmy FANAR, jakim jest powłoka TS, w połączeniu z zaawansowaną mikrogeometrią oraz geometrią minimalizującą wibracje, pozwala otrzymać narzędzie, odpowiednie do pracy zarówno w popularnych materiałach, jak i trudnych w obróbce stalach nierdzewnych i ulepszanych cieplnie do 45 HRC.

unnamed (1)

Tabela zamienników

 

unnamed

5 powodów, dla których warto używać MasterMill

1) Obrabia większość materiałów. Obrabia stal, stal nierdzewną, żeliwo, aluminium oraz żaroodporne stopy tytanu i niklu.

2) Wykonuje większość operacji. Wykonuje kanałki, zagłębienia skośne, otwory po helisie, konturowanie zgrubne i wykańczające.

3) Zmniejsza zapasy i ilość narzędzi. Dotychczasowe dedykowane i specjalne narzędzia stają się zbędne. Nie będziesz dłużej potrzebował tylu narzędzi. Wystarczy jedno.

4) Zwiększa produktywność i stabilność procesu. Teraz możesz pracować szybciej i wydajniej. Nie musisz się martwić że nie uda ci się dojechać do końca obróbki.

5) Zarabia od samego początku. Atrakcyjna cena, duża trwałość i produktywność, redukcja zapasów i ilości narzędzi, wszechstronność obrabianych materiałów i operacji sprawiają że zarabiasz już od samego początku.

mastermill.com

WARIANTY WYKONANIA

Dostosowane do Twoich potrzeb

645

Do obróbki
wykańczającej
440N/R440N

Do obróbki zgrubnej i półwykańczającej
B440N

Do frezowania wykańczającego skomplikowanych powierzchni

 

 

NOWE KATALOGI

Powróć do góry strony ELTECH
Logo ELTECH Sp. z o.o.Szanowni Państwo!

Nasza strona dostosowana jest do wyświetlania na urządzeniach mobilnych z rozdzielczością ekranu > 320px. Sugerujemy skorzystanie z tego typu urzadzenia, w celu komfortowego korzystania ze strony!