Mobilny chropowatościomierz MarSurf M 310 MAHR

CoroTap T200 i T300 nowości produktowe miniaturka

Przedstawiamy nowość firmy MAHR, producenta narzędzi i urządzeń pomiarowych dla przemysłu -przyrząd do pomiaru chropowatości MarSurf M 310.

To uniwersalne urządzenie do akwizycji i analizy danych pomiarowych. Dzięki prostocie obsługi i wytrzymałej konstrukcji, MarSurf M 310 idealnie nadaje się do warunków produkcyjnych, gdzie brud i pył często dostają się do wnętrza urządzeń, a kontrola jakości przeprowadzana jest często przez wszystkich użytkowników.

Do urządzenia MarSurf M310 dostarczane jest bezpłatne oprogramowanie MarWin Roughness Viewer do tworzenia raportów, raportów zbiorczych i statystyki.  Oprogramowanie zainstalowane w urządzeniu pozwala na pisanie programów pomiarowych Quick&Easy oraz ponowną analizę zapisanych profili. Port USB w wersji A umożliwia podłączenie urządzeń peryferyjnych takich jak: skaner kodów kreskowych, klawiatura, mysz, drukarka stacjonarna.

sandvik2

sandvik3

Używaj gdziekolwiek

Dzięki kompaktowej budowie, MarSurf
M 310 jest idealnym pomocnikiem przy mobilnych pomiarach chropowatości. M 310 oferuje poziome i pionowe wyświetlanie, a jego akumulator umożliwia wykonanie tysięcy pomiarów między ładowaniami.
Wyjmowany mechanizm posuwowy pozwala
na pomiary w nawet najmniejszych przestrzeniach.

Różnorodność danych i interfejsów

MarSurf M 310 oferuje różnorodność formatów i złączy umożliwiających archiwizację danych
pomiarowych. Wybieraj między całościowymi raportami w PDF lub pojedynczymi danymi pomiarów w pliku CSV. Dane mogą być przesyłane przez Bluetooth, przewód USB i Mikro-USB lub złącze dupleksowe MarConnect. To ostanie umożliwia również przesyłanie ID urządzenia, aby zapewnić identyfikowalność wyników pomiarowych.

Zachęcamy do zapoznania się z ulotką produktów: POBIERZ ULOTKĘ w PDF

>> Zobacz film

miniaturka do filmu nowości produktowe CoroTap T200 i T300

Powróć do góry strony ELTECH
Logo ELTECH Sp. z o.o.Szanowni Państwo!

Nasza strona dostosowana jest do wyświetlania na urządzeniach mobilnych z rozdzielczością ekranu > 320px. Sugerujemy skorzystanie z tego typu urzadzenia, w celu komfortowego korzystania ze strony!