Profesjonalny osprzęt BOSCH na placu budowy

miniatura na www do nowości produktowych

Niezależnie od branży, dzięki osprzętowi Bosch nawet trudne i ciężkie zadania wykonuje się efektywniej i szybko. Na każdym placu budowy liczy się przecież czas, a osprzęt musi być wytrzymały i precyzyjny. Profesjonalny osprzęt Bosch pozwala pracować z wieloma materiałami budowlanki. Zapewnia lepszą jakość pracy elektronarzędzi i trwałość. Przedstawiamy nowoczesne rozwiązania dla profesjonalistów.

Oferta profesjonalnego osprzętu Bosch zapewnia oczywiste korzyści w postaci trwałości, szybkości, precyzji pracy elektronarzędziami, co podnosi wydajność pracy.

4 produkty

 

 

 

 

 

 

 

Brzeszczoty i tarcze diamentowe Bosch Professional o zaawansowanej konstrukcji i wykonane z najwyższej jakości materiałów umożliwiają cięcie nawet najtwardszych materiałów budowlanych i charakteryzują się dłuższą żywotnością.  1 cięcie różnych materiałów

tarcze pilarskie Bosch

tarcze diamentowe Bosch

Kliknij w obrazki i obejrzyj filmy, by zobaczyć jak pracują:
Wiertła udarowe Bosch Professional z serii SDS plus i SDS max posiadają zaawansowane czteroostrzowe głowice zapewniające wytrzymałość i bezproblemowe wiercenie.  2 efektywne wiercenie
wiercenie film Kliknij w obrazki i obejrzyj filmy, by zobaczyć jak pracują:
 

wiercenie 2

 

 

 

Kliknij w obrazki i obejrzyj filmy, by zobaczyć jak pracują:
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie PRODUCENTA.

Kliknij w w obrazek i ZOBACZ FILM o pracy wszystkich narzędzi:

 0
Powróć do góry strony ELTECH
Logo ELTECH Sp. z o.o.Szanowni Państwo!

Nasza strona dostosowana jest do wyświetlania na urządzeniach mobilnych z rozdzielczością ekranu > 320px. Sugerujemy skorzystanie z tego typu urzadzenia, w celu komfortowego korzystania ze strony!