Tarcze 3M™ Silver do szlifowania – Szlifowanie bez kompromisów

Teraz możesz doświadczyć żywotności i szybkości skrawania Precyzyjnie Kształtowanego Ziarna Ściernego 3M – w nowej tarczy, którą opracowano z myślą o wysokiej wydajności w codziennym użytku.

 

3M™ Silver – Nowe tarcze do szlifowania z obniżonym środkiem

nowosc-3m-tarcze1

 

Tarcze 3M™ Silver z obniżonym środkiem do szlifowania reprezentują nową klasę materiałów ściernych do szlifierek kątowych – wykorzystując legendarną agresywność i żywotność Precyzyjnie Kształtowanego Ziarna Ściernego 3M. Są idealnym wyborem do takich zastosowań jak wyrównywanie spawów, fazowanie, ukosowanie krawędzi i innych – oferują szybsze skrawanie i dłuższą żywotność niż tarcze elektrokorundowe i cyrkonowe. Umożliwia obróbkę większej liczby elementów jedną tarczą a operatorzy spędzają mniej czasu na ich wymianę – co przekłada się na większą wydajność.

 

tabelka
3m-banner-zamow-probke

Idealna w takich branżach jak:
  • Rolnictwo, przemysł i maszyny dla budownictwa
  • Przetwórstwo metalu
  • Infrastruktura – ropa i gaz
  • Przemysł kolejowy
  • Stoczniowy
  • Przetwórstwo stali nierdzewnej
  • Stal strukturalna
  • Budowa zbiorników

 

Sprawdzone zastosowanie: Rynek: Wyroby metalowe Przy wyrównywania spawu na stali węglowej jeden z klientów zgłosił, że 3M Silver DCGW uzyskuje 95% mniej zużycia i o 28% szybsze skrawanie niż wykorzystywana przez niego obecnie tarcza korundowa.


Sprawdzone zastosowanie: Rynek: Produkcja stali Przy usuwaniu przetopień po wycinaniu laserem ze stali nierdzewnej Hardox 960, tarcza 3M Silver z obniżonym środkiem do szlifowania pracowała dwa razy dłużej i wymagała mniejszego docisku operatora niż konwencjonalna tarcza korundowa.

 

3m-banner-tarcze-wiecej
Powróć do góry strony ELTECH
Logo ELTECH Sp. z o.o.Szanowni Państwo!

Nasza strona dostosowana jest do wyświetlania na urządzeniach mobilnych z rozdzielczością ekranu > 320px. Sugerujemy skorzystanie z tego typu urzadzenia, w celu komfortowego korzystania ze strony!