Wiertło CoroDrill® 860 o geometrii -GM – Nowość w ofercie Sandvik Coromant

 

CoroDrill® 860 o geometrii -GM

Zoptymalizowane węglikowe wiertło do obróbki różnych materiałów

corodrill1

 

CoroDrill® 860 o geometrii -GM to rozwiązanie wiertarskie o wysokiej wydajności, przeznaczone do wykonywania krótkich otworów głównie w stali, stali nierdzewnej, żeliwie i materiałach hartowanych.

 • Zakres średnic wierteł standardowych 3–16 mm
  (0.118–0.629 cala)
 • Głębokość wiercenia 3–8 × średnica wiertła
 • Tolerancja wymiaru średnicy chwytu m7
 • Tolerancja wywierconych otworów H6–H8

 


crd2
Zoptymalizowane wiertła do obróbki wielu różnych materiałów

Nowy gatunek, udoskonalone rowki wiórowe oraz wierzchołek z wielowarstwowym pokryciem PVD czynią z wiertła CoroDrill® 860 o geometrii -GM rozwiązanie wiertarskie o wysokiej wydajności do wiercenia płytkich otworów, głównie w materiałach z grup ISO P, M, K i H.Nowy kształt polerowanych rowków wspomaga odprowadzanie wiórów i wiercenie wyższej jakości otworów. Zapewnia także większą wytrzymałość rdzenia i mniejsze opory skrawania..
Zaawansowana geometria

Wzmocnienie naroży zwiększa wytrzymałość naroży i ogranicza powstawanie zadziorów na wylocie otworu. Zoptymalizowana podwójna łysinka zwiększa stabilność i podnosi jakość otworu. Nowa konstrukcja skrócenia ścinu zmniejsza opory skrawania i daje doskonałą precyzję wykonania otworu. Nowa geometria wierzchołka daje w efekcie lepsze kąty przyłożenia, mniejszą chropowatość powierzchni i stabilny postęp zużycia. Specjalne przygotowanie krawędzi skrawającej zwiększa jej wytrzymałość i umożliwia usuwanie mikrouszkodzeń.

Zastosowania

 • CoroDrill® 860 o geometrii -GM nadaje się do wielu zastosowań w obróbce różnych przedmiotów w różnych branżach
 • Idealne rozwiązanie do obróbki materiałów z grup ISO P, K, M i H w branżach maszynowej i motoryzacyjnej
 • Typowe przedmioty obrabiane to korpusy zaworów, bloki, obudowy, kołnierze i kolektory
 • Wiertło nadaje się także do zastosowań, w których jakość otworu ma decydujące znaczenie, jak w przemyśle lotniczym oraz wydobywczym ropy i gazu
crd3

Zalety

 • Zoptymalizowane pod kątem wiercenia w szerokim spektrum materiałów oraz wielu zastosowań we wszystkich branżach przemysłu
 • Oferuje doskonałą stabilność, bezpieczeństwo obróbki i większą trwałość
 • Polerowane rowki wiórowe zapewniają lepsze odprowadzanie wiórów i wspomagają redukcję przyrostu temperatury w narzędziu
 • Solidna konstrukcja i doskonała dokładność wymiarowa znacznie poprawiają klasę dokładności i jakość otworu
 • Mając do dyspozycji jedno narzędzie do wszystkich materiałów, można zmniejszyć zapasy magazynowe, poprawić elastyczność wykorzystania obrabiarki i skrócić czas związany z wymianą i ustawianiem narzędzi
crd4

crd5
Jedyny w swoim rodzaju gatunek X1BM

CoroDrill® 860 o geometrii -GM charakteryzuje się nowym, wyjątkowym gatunkiem z drobnoziarnistym podłożem węglikowym, które pomaga w uzyskaniu wysokiej wydajności.
Końcówka wiertła, z wielowarstwowym pokryciem nakładanym metodą PVD, zapewnia poprawę produktywności i przewidywalną trwałość podczas obróbki różnych materiałów.
Udoskonalony kształt rowka wiórowego

Wiertło jest wyposażone w rowek wiórowy o nowym kształcie, zwiększający wytrzymałość rdzenia i zmniejszający opory skrawania.
Polerowane rowki wiórowe zapewniają doskonałe odprowadzanie wiórów i wysoką jakość otworu.
Powróć do góry strony ELTECH
Logo ELTECH Sp. z o.o.Szanowni Państwo!

Nasza strona dostosowana jest do wyświetlania na urządzeniach mobilnych z rozdzielczością ekranu > 320px. Sugerujemy skorzystanie z tego typu urzadzenia, w celu komfortowego korzystania ze strony!