Doradca Techniczno-Handlowy / woj. mazowieckie

Data aktualizacji: 12 czerwca 2018
Miejsce pracy: Oddział Płock
Nr ref.: DTH / 06-2018 / MAZ

Region działania: woj. mazowieckie

GŁÓWNE ZADANIA:

  • sprzedaż profesjonalnych produktów branży narzędziowej do firm przemysłowych
  • pozyskiwanie nowych klientów i rozwój współpracy z istniejącymi klientami
  • tworzenie i realizacja celów sprzedażowych, marżowych, marketingowych
  • doradztwo techniczne w zakresie produktów branży narzędziowej
  • obserwacje i analizy rynku pod kątem potrzeb klientów, możliwości sprzedażowych i działań konkurencji
  • bieżąca kontrola należności klientów
  • raportowanie pracy w systemie CRM

OFERUJEMY:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży narzędziowej działającej na polu nowoczesnych rozwiązań technicznych
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie zawierające atrakcyjny system motywacyjny zależny od wyników pracy
  • narzędzia pracy wspierające wykonywanie zadań: samochód osobowy, laptop, telefon komórkowy
  • możliwości rozwoju zawodowego oraz szkolenia techniczne

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków
  • doświadczenie w sprzedaży produktów branży narzędziowej
  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne lub inne poparte wymaganym doświadczeniem
  • znajomość regionalnego rynku klientów przemysłowych
  • umiejętność efektywnego planowania i działania w oparciu o wyznaczone cele
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie i gotowość do pracy w terenie
  • prawo jazdy kat. B

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować na adres: tomasz.fatyga@eltech.com.pl
Więcej informacji dostępnych pod nr tel. 600 436 523.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie w CV poniższych klauzul:

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).
  2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 1 roku.

Informujemy, że Administratorem danych jest Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy przy ul. Fabrycznej 1-3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. W każdej chwili ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza Pani/Pana rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie danych. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Powróć do góry strony ELTECH
Logo ELTECH Sp. z o.o.Szanowni Państwo!

Nasza strona dostosowana jest do wyświetlania na urządzeniach mobilnych z rozdzielczością ekranu > 320px. Sugerujemy skorzystanie z tego typu urzadzenia, w celu komfortowego korzystania ze strony!