Export Administration

Data aktualizacji: 23 marca 2021
Miejsce pracy: Centrala Świdnica
Nr ref.: EXA / 03-2021 / SW

GŁÓWNE ZADANIA:

Szeroko rozumiana pomoc w Dziale Exportu, w tym:

  • Organizowanie dostaw eksportowych i importowych do partnerów z całej Europy
  • Awizowanie dostaw do naszego magazynu , ustalanie harmonogramu wysyłek
  • Porównywanie ofert firm kurierskich, wybór najkorzystniejszych cen
  • Przygotowywanie dokumentacji potrzebnej do organizacji/przyjęcia transportu
  • Stały kontakt z magazynem, nadzór nad zleconymi wysyłkami
  • Pomoc w rozpatrywaniu niezgodności i ewentualnych braków w dostawach
  • Monitorowanie i kontaktowanie się z klientami w sprawie płatności
  • Pilnowanie obiegu dokumentów księgowych
  • Wysyłanie klientom faktur z bieżących wysyłek, fakturowanie transportu

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie będącej liderem w branży narzędziowej
  • Samodzielną i dynamiczną pracę, pełną wyzwań i ciekawych zadań
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Wynagrodzenie zawierające atrakcyjny system motywacyjny powiązany z realizacją celów sprzedażowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

WYMAGANIA:

  • Operatywność, wielozadaniowość
  • Dokładność, skrupulatność
  • Komunikatywność, pozytywne nastawienie
  • Język angielski opanowany w stopniu dobrym (w mowie i piśmie)
  • Mile widziany język niemiecki i/lub rosyjski
  • Umiejętność obsługi programów pakietu Office, w szczególności MS Excel

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie w CV poniższych klauzul:

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy.
  2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 1 roku.

Informujemy, że Administratorem danych jest Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy przy ul. Fabrycznej 1-3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. W każdej chwili ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza Pani/Pana rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie danych. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Powróć do góry strony ELTECH
Logo ELTECH Sp. z o.o.Szanowni Państwo!

Nasza strona dostosowana jest do wyświetlania na urządzeniach mobilnych z rozdzielczością ekranu > 320px. Sugerujemy skorzystanie z tego typu urzadzenia, w celu komfortowego korzystania ze strony!