Praktyki w CT ELTECH

Data aktualizacji: 23 września 2020
Miejsce pracy: ŚWIDNICA / woj. dolnośląskie
Nr ref.: PRA/ 2020 / SW

Informujemy, że chętnie przyjmiemy na PRAKTYKI ZAWODOWE, uczniów szkół średnich i studentów uczelni wyższych, kształcących się w kierunkach: marketingowym, informatycznym, logistycznym lub technicznym.

Preferujemy osoby komunikatywne, samodzielne, które w sposób sumienny i dokładny będą wykonywały powierzone zadania.


OFERUJEMY:

  • możliwość odbycia praktyk w firmie o ogólnopolskim zasięgu
  • możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji i szansę na zdobycie doświadczenia zawodowego
  • wsparcie ze strony specjalistów i otwartość w dzieleniu się wiedzą
  • niezbędne narzędzia pracy

 

Osoby chętne do odbycia praktyk zapraszamy do przesyłania CV na adres:marketing@eltech.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie w CV poniższych klauzul:

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).
  2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 1 roku.

Informujemy, że Administratorem danych jest Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy przy ul. Fabrycznej 1-3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. W każdej chwili ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza Pani/Pana rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie danych. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Powróć do góry strony ELTECH
Logo ELTECH Sp. z o.o.Szanowni Państwo!

Nasza strona dostosowana jest do wyświetlania na urządzeniach mobilnych z rozdzielczością ekranu > 320px. Sugerujemy skorzystanie z tego typu urzadzenia, w celu komfortowego korzystania ze strony!