CIĘŻARÓWKA ATLAS COPCO PEŁNA NAJNOWSZYCH TECHNOLOGII W CT ELTECH!

5 grudnia 2017r. do naszej Centrali w Świdnicy zawitała ciężarówka pokazowa zespołu ATLAS COPCOSmart Connected Assembly Roadshow. Truck wypełniony najnowszymi technologiami przez jeden dzień był do dyspozycji Klientów i Pracowników CT ELTECH, którzy mieli okazję uczestniczyć w niepowtarzalnych pokazach ewolucji procesów montażowych, a także prezentacjach nowych inteligentnych urządzeń.

 

ROADSHOW jest koncepcją, za pomocą której firma ATLAS COPCO demonstruje możliwości cyfryzacji produkcji oraz zaawansowanej komunikacji systemowej, znanej jako Industry 4.0 – czwarta rewolucja przemysłowa: digitalizacja produkcji i montażu. Potencjalne korzyści Industry 4.0, ATLAS COPCO podsumowuje filarami wartości, czyli:

  • poprawa jakości,
  • zwiększenie czasu przestojów i produktywności,
  • zmniejszenie zużycia energii i kosztów.

Wszystko to dzięki inteligentnym zintegrowanym produktom i rozwiązaniom programowym oraz podejściu opartemu na danych.

 

Dziękujemy Przedstawicielom firmy ATLAS COPCO za przedstawienie wirtualnej rzeczywistości najnowszych technologii i osiągnieć branży montażowej.

Wszystkich zainteresowanych mobilnym centrum technologii zapraszamy do fotorelacji oraz krótkiej prezentacji.

Powróć do góry strony ELTECH
Logo ELTECH Sp. z o.o.Szanowni Państwo!

Nasza strona dostosowana jest do wyświetlania na urządzeniach mobilnych z rozdzielczością ekranu > 320px. Sugerujemy skorzystanie z tego typu urzadzenia, w celu komfortowego korzystania ze strony!

Strefa klienta

Strefa klienta
zamknij