Aktualności

ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA GÓRNIKA

Z okazji przypadającego 4 grudnia Święta Górnika, CT ELTECH składa serdeczne życzenia wszystkim Pracownikom branży górniczej.

14 SIERPNIA 2023 NIE PRACUJEMY!

Informujemy, że w dniu 14 sierpnia (poniedziałek) CT ELTECH będzie zamknięta.Nie będziemy prowadzić sprzedaży i obsługi handlowej Klientów. Nie będą również realizowane dostawy i wysyłki towarów z magazynu CT ELTECH. Życzymy słonecznego weekendu sierpniowego! Zapraszamy do kontaktu już 16 sierpnia, od godz. 7.30.

9 czerwca 2023 NIE PRACUJEMY!

Informujemy, że w związku z przypadającym dniem świątecznym (Boże Ciało), CT ELTECH będzie zamknięta 9 czerwca (piątek). Nie będziemy prowadzić sprzedaży i obsługi handlowej Klientów. Nie będą również realizowane dostawy i wysyłki towarów z magazynu CT ELTECH. Wszystkim Państwu życzymy aktywnego wypoczynku i dużo słońca. Zapraszamy do kontaktu już 12 czerwca, od godz. 7.30.

ROADSHOW BOSCH PROFESSIONAL 2023 na XI Targach Narzędziowych w CT ELTECH w Świdnicy

Ogrom specjalistycznej wiedzy, możliwość testowania najnowszych elektronarzędzi Bosch Professional oraz konkursy z nagrodami. Tak będzie wyglądał ROADSHOW BOSCH 2023 dla Klientów CT ELTECH podczas 11 edycji Targów Narzędziowych, które odbędą się już 16 czerwca 2023, w naszej siedzibie w Świdnicy. Świdnica jest kolejnym miejscem na trasie zespołu BOSCH wyposażonego w elektronarzędzia Bosch Professional, narzędzia pomiarowe […]

XI TARGI NARZĘDZIOWE DLA KLIENTÓW CT ELTECH W ŚWIDNICY

Serdecznie zapraszamy na XI edycję Targów Narzędziowych CT ELTECH, które odbędą się w siedzibie naszej firmy w Świdnicy w dniu 16 czerwca br. Rozpoczęcie o godz. 9.00, zakończenie około godz. 16.00. Tradycyjnie zaprezentujemy ofertę czołowych polskich i zagranicznych producentów narzędzi. Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem zgłoś się do swojego Opiekuna: ———————- 🌏 http://www.eltech.com.pl/kontakt/ ☎️ 74 858 […]

Powróć do góry strony ELTECH
Logo ELTECH Sp. z o.o.Szanowni Państwo!

Nasza strona dostosowana jest do wyświetlania na urządzeniach mobilnych z rozdzielczością ekranu > 320px. Sugerujemy skorzystanie z tego typu urzadzenia, w celu komfortowego korzystania ze strony!

Strefa klienta

Strefa klienta
zamknij