Oferty pracy

Chcesz dołączyć do zespołu pracowników dynamicznie rozwijającej się firmy?
Chcesz być częścią nowocześnie zarządzanej firmy o solidnych podstawach, dbającej o pracowników, klientów i sprzedawane produkty?

Jako firma nieustannie rozwijająca się chcemy przekonać do siebie osoby o właściwym podejściu i kwalifikacjach. Jeśli w pełni angażujesz się w pracę, skutecznie dążysz do celu, nie boisz się wyzwań, jesteś ambitny, kreatywny i lojalny… Twoje miejsce jest wśród nas.

Przy doborze pracowników zwracamy szczególną uwagę na kwalifikacje i predyspozycje kandydatów, które odpowiadać powinny profilowi świadczonych przez nas usług. Osoby, które dołączą do naszego zespołu, będą miały okazję sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności uczestnicząc w nowatorskich projektach. Praca u nas daje możliwości rozwoju zarówno zawodowego, jak i osobistego.

Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi! Czekamy na Ciebie!

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Centrali Technicznej ELTECH Sp. z o.o., a nie znalazłeś interesującego Ciebie ogłoszenia, możesz przesłać swoje dokumenty aplikacyjne do Naszej Bazy Kandydatów. Dziękujemy!
 
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH
KANDYDATÓW DO PRACY >>
Powróć do góry strony ELTECH
Logo ELTECH Sp. z o.o.Szanowni Państwo!

Nasza strona dostosowana jest do wyświetlania na urządzeniach mobilnych z rozdzielczością ekranu > 320px. Sugerujemy skorzystanie z tego typu urzadzenia, w celu komfortowego korzystania ze strony!

Strefa klienta

Strefa klienta
zamknij