Profil Firmy

Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o. – Twój niezawodny i wiarygodny partner biznesowy

Ponad 32-letnie doświadczenie pozwoliło naszej firmie uzyskać stabilną pozycję rynkową i zostać krajowym liderem w branży profesjonalnych narzędzi. Na przestrzeni lat rozwinęliśmy sieć 18 oddziałów z siedzibą główną zlokalizowaną w Świdnicy.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem największych światowych producentów: narzędzi skrawających, materiałów ściernych, elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, techniki pomiarowej, materiałów i urządzeń spawalniczych. Specjalizujemy się w dostarczaniu optymalnie dopasowanych i kompleksowych rozwiązań, które wyróżnia innowacyjność i wysoka jakość. Proponowane przez nas produkty charakteryzuje najwyższy poziom technicznego zaawansowania przy zachowaniu konkurencyjności cenowej.

Pracujemy w 170-osobowym zespole. Nasze doświadczenie w połączeniu ze specjalistyczną wiedzą zapewniają klientom obsługę opartą na najwyższych standardach. Dzięki innowacyjnemu i odpowiedzialnemu podejściu do realizowanych zadań, znajomości rynku profesjonalnych narzędzi oraz sukcesywnie poszerzanej ofercie jesteśmy dla Ciebie najlepszym długoterminowym partnerem biznesowym.

Zapraszamy do współpracy! Dla nas każdy klient jest wyjątkowy!

Powróć do góry strony ELTECH
Logo ELTECH Sp. z o.o.Szanowni Państwo!

Nasza strona dostosowana jest do wyświetlania na urządzeniach mobilnych z rozdzielczością ekranu > 320px. Sugerujemy skorzystanie z tego typu urzadzenia, w celu komfortowego korzystania ze strony!

Strefa klienta

Strefa klienta
zamknij