Olej do gwintowania i wiercenia EL-CUT

Do rodziny własnej marki EL-CUT dołączył kolejny profesjonalny produkt: olej do gwintowania i wiercenia, charakteryzujący się konkurencyjną ceną oraz zachowaniem wysokiej jakości i komfortu pracy z produktem. Już dziś zapraszamy do zapoznania się z produktem.

olej EL-CUT nowości produktowe zdjęcie

Preparat przeznaczony jest do gwintowania i wiercenia w materiałach trudnoobrabialnych, a w szczególności stali nierdzewnych, stali kwasoodpornych, stali o podwyższonej wytrzymałości na rozciąganie. Przy jego użyciu wiercenie i gwintowanie „ślepych” otworów, czy obróbka na automatach stają się szybsze, dokładniejsze i przyjemniejsze.

Właściwości chłodzące oleju pozwalają na zwiększenie jakości obróbki, przedłużając żywotność narzędzi i zmniejszając częstotliwość ich ostrzenia. Niewielka lepkość pomaga w szybkim odprowadzaniu opiłków bez przyklejania się do narzędzia i bez powstawania zadziorów.

 

charakterystyka

ZALETY:

  • zmniejsza zużycie oleju dzięki niższym stratom podczas odparowania i tworzenia mgły olejowej
  •  skutecznie chroni narzędzia od zużycia
  • służy do operacji o wysokim obciążeniu
  • zwiększa bezpieczeństwo pracy dzięki wysokiej temperaturze zapłonu

PRZEZNACZENIE:
Gwintowanie, wiercenie, skrawanie, przecinanie – zalecany głównie do metali o niskim współczynniku obrabialności, np. stali kwasoodpornej, nierdzewnej itp.

Do pobrania:  KARTA CHARAKTERYSTYKI

Powróć do góry strony ELTECH
Logo ELTECH Sp. z o.o.Szanowni Państwo!

Nasza strona dostosowana jest do wyświetlania na urządzeniach mobilnych z rozdzielczością ekranu > 320px. Sugerujemy skorzystanie z tego typu urzadzenia, w celu komfortowego korzystania ze strony!

Strefa klienta

Strefa klienta
zamknij