Uroczysta Gala z okazji Jubileuszu 25-lecia CT ELTECH

Jubileusz 25-lat ELTECH - tortZ dumą informujemy, iż Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o. świętowała we wrześniu 2015r. jubileusz 25-lecia swojej działalności.

Uroczysta Gala dla Pracowników Firmy odbyła się 3 października 2015r. w malowniczej scenerii Hotelu MARIA w Wałbrzychu. Uroczystość rozpoczęła się podziękowaniem Prezesa Stanisław Palecznego złożonym na ręce wszystkich Pracowników za zaangażowanie w codzienną pracę oraz wspólne tworzenie historii. Również Pracownicy złożyli na ręce Zarządu serdeczne gratulacje, wyrazy uznania wraz z najlepszymi życzeniami: zadowolenia ze wspólnej pracy, następnych trafnych decyzji i owocnych działań oraz niegasnącej odwagi i entuzjazmu w sięganiu po marzenia.

Minione lata, to okres wytężonej pracy i strategicznych decyzji, dzięki którym osiągnęliśmy poziom lidera w branży profesjonalnych narzędzi na rynku krajowym. Ten wyjątkowy jubileusz stał się okazją do podsumowania dotychczasowych osiągnięć, wspólnych wspomnień i refleksji, ale przede wszystkim inspiracją do stawiania nowych wyzwań.

Wieczór uświetnił pokaz barmański przygotowany przez Krzysztofa Drabika, trzykrotnego Mistrza Polski, Mistrza Europy, Chin i Dalekiego Wschodu oraz Wicemistrza Pucharu Świata w sztuce flair. Niezapomnianą atrakcją dla świętujących był spektakularny pokaz fajerwerków. Jubileusz okraszony doborowym towarzystwem świętowany był do białego rana.

Serdecznie zapraszamy do fotorelacji z obchodów jubileuszu.

Korzystając z okazji pragniemy podziękować wszystkim naszym Klientom i Partnerom Handlowym, którzy w ciągu minionych 25 lat byli dla nas inspiracją do ciągłego rozwoju i wsparciem w sięganiu po wspólny sukces.

Powróć do góry strony ELTECH
Logo ELTECH Sp. z o.o.Szanowni Państwo!

Nasza strona dostosowana jest do wyświetlania na urządzeniach mobilnych z rozdzielczością ekranu > 320px. Sugerujemy skorzystanie z tego typu urzadzenia, w celu komfortowego korzystania ze strony!

Strefa klienta

Strefa klienta
zamknij